Zaproszenie

 

              prof. dr hab. n. med.   Przemysław Oszukowski

 

       Szanowni Państwo

 

     Mam zaszczyt zaprosić Państwo na konferencję położniczo – ginekologiczną, która odbędzie się 23 i 24 października bieżącego 2020 roku. Konferencję organizujemy razem z firmą Dranel w Warszawie, w Hotelu Sangate. Tematem przewodnim konferencji będzie repetytorium z położnictwa i ginekologii. Planujemy zrobić cykl konferencji, w którym będziemy przypominali wiedzę rzadko używaną a potrzebną, oraz przedstawiali to co nowego i unowocześnionego pojawia się w naszej specjalności. Tym razem będzie to repetytorium z farmakoterapii.

Dobre grono wykładowców, znane Państwu z licznych konferencji, wykładów, oraz osobiście gwarantuje, że tematyka Was zainteresuje, a informacje które otrzymacie będą miały zastosowanie w wykonywaniu codziennej praktyki lekarskiej. Chcemy żeby wiedza przekazywana była w sposób syntetyczny, bez nadmiernych szczegółów, ale równocześnie wyczerpywała całe zagadnienie. Biorąc pod uwagę, że autorzy wykładów byli w przeszłości  autorami dużej liczby  algorytmów  i  zaleceń i tym razem wiedzę swoją przedstawią w formie praktycznych rekomendacji.

Organizatorem konferencji jest firma Dranel doświadczony organizator licznych spotkań, w tym w naszej specjalności. To doświadczenie to nie tylko zorganizowanie sali, mikrofonu i miejsc do siedzenia, to całe otoczenie konferencji, żebyście Państwo czuli się podczas spotkania dobrze. To jest również komunikacja z Państwem, nadzór nad kateringiem, organizacja kolacji koleżeńskiej w piątek wieczorem. Konferencja to nie tylko przyswajanie wiedzy to przede wszystkim osobista wymiana doświadczeń i nowe kontakty zawodowe.

Zapraszam Państwa do Warszawy w październiku. Do tego spotkania przygotowujemy się bardzo solidnie

 

                                                                                                                                                                                  

                                                                                                                                                                               Przemysław Oszukowski 

 

Wszystkie wydarzenia, w kategorii: Ginekologia, Położnictwo dla lekarzy

Niestety, żadne wydarzenia nie spełniają twoich kryteriów wyszukiwania